CENNIK NETTO SKUPU ZBÓŻ
CENY DNIA 10.09.2025
Jęczmień (w 14,5 g 62)przy dostawie 24 t cena 620 zł/t
Żyto konsumpcyjne ( w 14,5 g 72 l.o 150 do 270)przy dostawie 24 t cena 520 zł/t
Żyto paszowe (w 14,5 g 68)przy dostawie 24tcena 510 zł/t
Pszenica konsumpcyjna (w 14,5 g 76 b 12,5 gluten 26 l.o 250)przy dostawie 24t cena 700 zł/t
Pszenżyto (w 14,5 g 68)przy dostawie 24tcena 600 zł/t
Pszenica paszowa (w 14,5 g 72 białko min. 11)przy dostawie 24t cena 680 zł/t
Owiesprzy dostawie 24t cena 450 zł/t
Łubin słodki (w 14,5 b 34)przy dostawie 24t cena 840 zł/t
Rzepak (w 9 olej 40)przy dostawie min. 24t cena 1900 zł/t
Groch (w 14,5 b 21)przy dostawie 24 t cena 820 zł/t
Bobik (w 14,5 b 36)przy dostawie 24 t cena 840 zł/t
Gryka (w 14,5 bez glifosatu)przy dostawie 24 t cena 1200 zł/t
Łubin gorzki (w 14,5 b min 34)przy dostawie min 24tCena 740 zł/t
Ceny przy zachowaniu parametrów właściwych dla gatunku zbóż
Konieczne badanie próby przed zakupem
Cena loco magazyn Rolmasz (Słupsk, Sławno).
